Bartın Evde Ek İş İlanları

Bartın Evde Ek İş İlanları

Bartın Evde Ek İş İlanları 2016

Türkiye’nin bir çok ilinde olduğu gibi Bartın ilinde de ev hanımları aile bütçelerine katkıda bulunabilmek için evde ek iş imkanlarından yararlanmaktadırlar. Bartın’da evde iş yapmak istiyorum diyenler sadece ev hanımları değildir. Evlere iş veren firmalar emeklilere, öğrencilere ve çalışmayan herkese bu iş imkanlarını sunmaktadır. Evde ek iş arıyorum diyorsanız sizlere bir çok evde ek iş seçeneği sunulmaktadır. Bu iş seçenekleri rahatça evinizde ayağınızı uzatarak yapacağınız işlerdir. Başınızda kimse olmaz ve zaman sıkıntınız yoktur. Sipariş teslim süresine kadar bu işleri rahatça yapabilirsiniz. Hatta aile bireyleriniz, komşularınız ya da arkadaşlarınız ile bir ekip olduğunuz zaman bu işleri kısa bir sürede daha kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Bartın’da Evde Para Kazanmak

 Bartın evde ek iş seçenekleri bulabileceğiniz illerimizden biridir. Bu iş ilanları en geniş platform olan internette bulunmaktadır. Evde iş veren firmalar internet üzerinde kendi ilanlarını sunarlar. Sizler de bu ilanların altına Ad, Soyad, Telefon Numarası, Mail Adresi ve ikamet ettiğiniz ili yazabilirsiniz. Bu sayede firmalar sizlere ulaşabilecektir.

 • Bartın ilinde evden para kazanmak için yapabileceğiniz işlerden biri evde organik yiyecek hazırlama işidir. Mutfakta iyiyseniz ve elinizin lezzeti güzel ise bu işi yapabilirsiniz. Organik yemekleri organik ürünlerle yaparsınız. Eğer yemekleriniz beğenilirse daha fazla siparişiniz olacaktır.
 • Bir diğer iş evde paketleme yapma işidir. Bu işi ev hanımlarının yanı sıra herkes yapabilmektedir. Emekliler, öğrenciler ve evde boş vakti olanlar paketleme işini kolayca yaparlar. Burada fabrikalar ve firmalar sizlere paketleme yapacağınız ürünleri gönderirler. Bu ürünleri istenilen sayılarda paketlere ve jelatinlere koyar, kapatır ve istenirse etiketleme yaparsınız. Bu işi kalabalık bir grup halinde daha kolay yaparsınız.
 • Evde süs ürünleri yapma ve süsleme işi de Bartın’da verilen işlerden biridir. Buzdolabı süsü, kapı süsü, masa süsü gibi süslerin yanı sıra kavanoz süsleme, kutu süsleme gibi işler de yapabilirsiniz. Ayrıca nişan, düğün, kına, yeni bebek ve sünnet gibi özel günler için de süsleme işlerinizi evlerden yapabilirsiniz.
Facebook Sayfamız Açıldı. Facebook Sayfamızı Beğenerek Evde İş Fırsatlarından Haberdar Olabilirsiniz.

BU KONUYA BİR YORUM YAPIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 1. Emine aloğlu diyor ki:

  Bartın merkezde yaşıyorum evde paketleme katlama vb. İş arıyorum.

 2. Cemile kesmen diyor ki:

  Ev hanimiyim evde is ariyorum

 3. Dilek diyor ki:

  Bartın merkezde oturuyorum bende evde paketleme isi yapmak istiyorum