Başakşehir Ev Ek İş İlanları

Başakşehir Ev Ek İş İlanları

Başakşehir Ev Ek İş İlanları 2016

Günden güne daha da artan işsizlik ülkemizin belli başlı en büyük sorunlarından biri olmaya başladı. Bu işsizlik sorunuyla birlikte bazı firmalar evlere ek iş vererek işsiz insan sayısını hem azaltıyor, hem de bireye ek gelir imkanı sağlıyor. İstanbul’un bir çok ilçesinde olduğu gibi Başak şehir ilçesinde de evde ek iş imkanı mevcut. Evde ek iş yaparak sizde bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Gerek boncuk işleri, gerek kurdele işleri, gerek nikâh şekerleri, gerekse de el işi örgüleri yaparak ek iş sahibi olabilirsiniz. Siz de Başakşehir ’de nasıl ek iş bulabilirim diye düşünenlerden misiniz?

Başak şehir, İstanbul’un yeni ve gelişen semtlerinden birisidir. Gerek toplu konutlar, gerekse sanayi; evde ek iş yapma olanağını güçlendiren unsurlardır.Bu evde ek işi ev hanımları ve çalışanlar da dahil yaparak ev ekonomisine katkıda bulunabilirler. Bunun dışında Başakşehir ‘de yaşayan öğrenciler de bu evde ek iş imkanlarından yararlanarak harçlıklarına katkıda bulunabilirler. Başakşehir’de evlere ek iş veren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar sizlere kendi evinizde yorulmadan, zevk alarak yapabileceğiniz iş olanakları sağlamayı amaçlamaktadır. Evde ek işveren firmalar sizler tarafından hiçbir sermaye talep etmeksizin bir çok iş olanağı sunuyor. Ayrıca evde yapacağınız ek işleri firma tarafından kapınıza getirilip, kapınızdan teslim alınarak işle alakalı ulaşım sorununu da ortadan kaldırmayı hedeflemişlerdir. Kurumsal firmalarla anlaşmanız olmaksızın bireysel olarak kendi el yeteneklerinizle el örgüsü, nikah şekeri, süs eşyaları,takılar, tokalar, bileklik gibi aksesuarları yapabilirsiniz. Bu yaptığınız zanaatları, elden satabileceğiniz gibi, günümüzde oldukça yaygın olan internet üzerinden sanal alışveriş sitelerinden satışa sunabilirsiniz.

Şimdi aklınızdan geçen bende, ek iş yapmak istiyorum fikrini duyar gibiyim. Bu konuda tüm fırsatlar sizin elinizde. Girişimcilik özelliğiniz ne kadar ön planda ise ek iş bulma fırsatları o kadar fazla ve oldukça kolaydır. Artık önünüzdeki işsizlik gibi büyük bir engeli bahane etmeyip de hem çalışıp hem de evde ek iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Şimdi hem bir iş sahibi hem de ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Verdiğimiz bu fikirler doğrultusunda sizler de evlerinizde ek iş yaparak kazanç elde etmek istemez misiniz ?

Facebook Sayfamız Açıldı. Facebook Sayfamızı Beğenerek Evde İş Fırsatlarından Haberdar Olabilirsiniz.

BU KONUYA BİR YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 1. ayse çelik diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Acilen!! Başakşehir guvercintepe de oturmaktayım. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler

 2. Hayriye diyor ki:

  Başakşehir Güvercintepe de oturuyoruz 5 kişiyiz işe ihtiyacımız var lütfen dönmenizi bekliyoruz tşklr

 3. Esra diyor ki:

  Merhaba Güvercintepe de ikamet ediyorum evde is yapmak istiyoruz 4-5 kişi olarak lütfen yardimci olur musunuz?

 4. Merve gencer diyor ki:

  Merhaba basaksehir guvercintepe mahallesinde oturuyorum. Evde ek is yapmak istiyorum. Cok ihtiyacim var acil lutfen geri donersenz cok sevnrm

 5. Ayse diyor ki:

  Acil is ariyorum kayasehirde ikamet ediyorum her ise elim yatkindir ulasirsaniz sevinirim 05412126624

 6. Atiye Bütün diyor ki:

  Başakşehir 1.etap lütfen dönüş yapin

 7. ibrahim ÖZTÜRK diyor ki:

  Beni de bilgilendirirseniz sevinirim grup oluşturabilirim…

  1. ibrahim ÖZTÜRK diyor ki:

   ozturkibrahim1@hotmail.com maillim

 8. DENİZ diyor ki:

  ESENYURTTA OTURUYORUM EKİBİM VAR EK İŞ YAPMAK İSTİYORUZZZZ