Bayrampaşa Evde Ek İş İlanları

Bayrampaşa Evde Ek İş İlanları

Bayrampaşa Ev Ek İş İlanları 2017

Günümüzde yaşam şartları oldukça zorlaşmıştır. Bu zorluklara engel olabilmek amacıyla sahibi olduğunuz meslekler haricinde evinizde de yapabileceğiniz ek işlerden yararlanmalısınız. Bu ek işler sayesinde fazla yorulmadan, zevk alarak ek gelir elde edebilme imkânınız bulunmaktadır.

İstanbul gibi büyük bir şehirde iş bulmak oldukça zordur. Fakat Bayrampaşa’ da yaşıyorsanız; tekstil üzerinde gelişmiş bir ek iş imkanı ayaklarınızın altındadır. İstanbul’un en büyük tekstil merkezlerinden biri olan Bayrampaşa semtinde ek iş bulamamak içten değildir. Ekonomik sıkıntı çekiyor ve fazlasıyla boş zamanınız varsa siz de bu ek iş fırsatlarına başvurmalı bu fırsatların sizlere sağlayacağı hem keyifli anlar hem de kolay yoldan para kazanma imkânından yararlanabilirsiniz. Bayrampaşa’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız ciddi bir sektör araştırması yapmanız gerekmektedir. Semtin tekstil yönünden gelişmiş olması sizlerin tekstil üzerinden ek iş veren firmalara yönelmenize yardımcı olacaktır. Bayrampaşa’daki tekstil firmalarından bazıları evlere ek iş vererek hem kendi işlerini hızlandırıyor hem de ek iş arayanlara destek oluyor.

Bu firmaların geneli boncuk dizme, ip temizleme, etiket takma gibi basit ve fazla uğraş gerektirmeyen ek işleri sizlere sunuyor. Ev hanımlarımızın büyük ilgi odağı olan iplik temizleme işi kazançlı bir iştir. Evinizde rahat bir şekilde firmaların size verdiği iplikleri temizleyebilirsiniz. Temizlediğiniz iplik başına ücret alıyorsunuz. Evinizde etiket takma işi de gayet basittir. Evde yaparken hiçbir yorgunluk hissi duymazsınız. Sizlerde evinizde etiket katlama ve takma işine firmalardan alacağınız örnek etiketlerle başlayabilirsiniz. Evde tekstil işleri yapmak haricinde diğer kolay ve hızlı ek işlerden de yararlanmak sizlerin elinde. Yine çoğu semtte olduğu gibi Bayrampaşa semtinde de çeşitli evde ek iş olanakları oldukça yaygındır. Evde rahatlıkla ve yorulmadan, eğlenerek yapabileceğiniz işlerden bir tanesi de kalem montajı yapmaktır. Sadece ev hanımlarımız değil evde yaşayan her yaştan insan bu işi kolaylıkla yapabilir. Bu işten alacağınız ücret sizlerin montajladığınız kalem başına fiyatlandırılacaktır.

Bu gibi işler vasıtası ile evde ek iş imkânı ve ek gelir yaratmak mümkündür. Bununla birlikte evinize ek kazanç getirdiğiniz gibi kendi işinizin de patronu olabilirsiniz.

Facebook Sayfamız Açıldı. Facebook Sayfamızı Beğenerek Evde İş Fırsatlarından Haberdar Olabilirsiniz.

BU KONUYA BİR YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 1. Fatma akman diyor ki:

  İstanbul bayrampaşa da oturuyorum işe cok ihtiyacim var lutfen geri dönüş yapin. Seri ve titiz calisirim.

 2. Çağla fırat diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum öğrenciyim ama yeterince vaktim olur yapmak için yardımcı olur musunux ne kadar kazanırım

 3. Tülay diyor ki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Arnavutköy de oturuyorum evde

 4. Melek diyor ki:

  Evde iş yapmak istiyorum.