Beykoz Evde Ek İş İlanları

Beykoz Evde Ek İş İlanları

Beykoz Evde Ek İş İlanları 2017

Ev hanımlarımızın daha önceden de yaptığı ve son yıllarda çek tutulduğunu fark ettiğimiz yeni bir sektör var. Evde ek iş imkanları.  Bu sayede pek çok ev hanımı bu sayede evlerine ek kazanç sağlayabiliyorlar. Takım odaklı çalışıyorlar ve kendilerine ait bir iş ortamı yaratmış oluyorlar. Evde ek işveren firmalar vasıtasıyla kendi alanlarında ki el işi becerilerine göre bu işten ciddi kazançlar sağlıyorlar.

Evde ek iş demek evinizde yaptığınız sabit işlerden sonra arta kalan zamanınızı paraya çevirmek demektir. Buna istinaden tek başınıza ya da küçük bir ekip kurarak yapabiliyorsunuz. Beykoz da evde ek iş arıyorsanız bununla ilgili olarak evde kutu katlama işleri ve evde boncuk işleme işleri fazlasıyla rağbet görmektedir. Bununla birlikte oluşturacağınız takımlar sayesinde ekip işi olarak daha fazla prim yani kazanç elde edebilirsiniz. Kutu katlama işleri için evde ki ebeveynlerinizle bile bunu ortak yapabilir ve ailecek boş zamanlarınızı kazançlı bir şekilde değerlendirmiş olursunuz. Bu işleri bulmak için piyasa takibi yapmak şarttır. Fiyat baremleri genelde sabit olan bu işlerde ne çok yaparsanız o kadar çok kazanırsınız mantığı ile işler. Kutu katlama işi olarak ta bu kota fazlasıyla aşılabilir ve bu takım işi gerektirmez. Aile bireyleri ile yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Hem de çocuklarınız için harika bir deneyim olacaktır. Evde ek iş yapmak istiyorum diyen ev hanımlarımız bu öneriler Beykoz semti için geçerli olan gayet hızlı, pratik ve güzel işlerdir. Evde ek işveren firmalar bu tip işleri sürekli evlere vermektedir. Bu işleri çevrenizde yapan pek çok insan vardır ve çok ta iyi paralar kazanmaktadırlar. Ödemeleri genelde haftalık ya da iki haftalık olduğu için, iki haftalık birikimde çok güzel kazançlar elde etmektedirler.

Bu evde ek iş için bu tip firmalar genelde Beykoz çevresinde bulunmaktadır. Sıkı bir takip ve soruşturma ile bu işi gayet rahat bulabilirsiniz. Bulduğunuz gibi işi alıp kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede hem kendinize hem evinize güzel bir kazanç kapısı elde edersiniz.

 

Facebook Sayfamız Açıldı. Facebook Sayfamızı Beğenerek Evde İş Fırsatlarından Haberdar Olabilirsiniz.

BU KONUYA BİR YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 1. Beyza Halime diyor ki:

  Merhabalar,
  Annem ile babam boşanıyor üniversite hazırlıktayım ev ve eğitim masraflarımız için ACİL İŞE İHTİYACIM VAR
  Annem, ben ve kardeşlerim olmak üzere 5 kişiyiz
  Herhangi bir işte Çalışmıyorum
  İşleri yetiştirmek için 3 saat boyunca çalışabilirim
  Annem ve kardeşim işler için yardımcı olacaklar
  işleri yetiştirememe durumumda arkadaşlarım ve komşularımdan yardım alabilirim

  İstanbul/Beykoz/Çavuşbaşı nda oturuyorum şimdiden Teşekkür ediyorum

  paketleme işi için

 2. Canan diyor ki:

  Merhaba istanbulda yaşıyorum sizinle çalışmak isterim günlük 8 9 saat calisabilirim

 3. sevim yakisan diyor ki:

  beykoz istanbuldayım. evde ek ıs yapmak istiyorum. hayırlı aksamlar

 4. serdal menteşe diyor ki:

  merhaba
  beykoz gümüşsuyunda ikamet ediyorum daha yeni işe başladım masraflarımı karşılayabilmek için evde çoluk cocuk yapabileceğimiz işlere ihtiyacımız var yardımlarınızı rica ediyorum

 5. Derya diyor ki:

  Beykoz paşabahçe evde iş arıyorum