KATEGORİLER

Evde Ayakkabı ve Çanta Aksesuarı Yaparak Para Kazanma

Evde Ayakkabı ve Çanta Aksesuarı Yaparak Para Kazanma

Evde Ayakkabı ve Çanta Aksesuarı Yaparak Para Kazanma İlanları

Oturduğunuz yerde ek gelir sağlamak ister misiniz? Peki, bu iş için herhangi bir deneyim ya da eğitim almanız gerekmediğini söylesek? Yazımızın devamını okuyarak bu konuda ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Ek gelir sağlamak isteyen binlerce insan bulunmaktadır. Bazıları öğrenci bazıları ev hanımı bazıları ise çalışan olan bu insanlar için günümüzde pek çok evde ek işimkanı sağlayan firma bulunmaktadır. Bu firmalar insanların ilgilenebilecekleri durumlara göre iş ayarladıkları için de ek gelir konusunda evde yapılabilecek pek çok iş bulunmaktadır. Bunların en popülerlerinden bir tanesi ise evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yapımı ve satışıdır.

Evde Ayakkabı ve Çanta Aksesuarı İle Ek Gelir

En başta da söylediğimiz gibi evden ek gelir elde edebilmeniz için herhangi bir eğitim almanız gerekmemektedir. Bu durum evde ayakkabı ve çanta aksesuarı satışı konusunda da geçerli olan bir durumdur. Genel olarak bakarsak bu işi iki ana kategoride toparlayabiliriz:

 • Evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yapıp satmak
 • Evde hazır ayakkabı ve çanta aksesuarı satmak

Sırası ile bu kategorileri inceleyeceğiz. Eğer, benim el becerilerim var ve bunu kullanarak para kazanmak kendimi geliştirmek istiyorum diyorsanız sizin için uygun olan kategori ilk kategori olan evde ayakkabı ve çanta aksesuarı yapıp satmaktır. Bu iş için firmalar aracılığı ile ya da bireysel olarak çalışabilirsiniz. Genel olarak baktığımızda ayakkabı ve çanta modelleri sınırlı çeşitte olduğu için insanlar farklı şeyler katarak eşyalarının kendilerine özel olmasını istemektedir. Bu nedenle evde ayakkabı dikme işi ile ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz. Evde ayakkabı dikmeniz için el becerisine mutlaka ihtiyacınız vardır. Bu konuda eğitimli ya da deneyimli olmanız da dikeceğiniz ayakkabıların daha kaliteli olmasına ve doğal olarak daha fazla satış yapmanıza neden olacaktır.

İkinci grup ise evde hazır ayakkabı ve çanta aksesuarı satmaktır. Bu iş için ise mutlaka evlere ayakkabı işi veren firmalara ihtiyacınız olmaktadır. Bahsettiğimiz firmalar sizlere hazır ayakkabı ve çanta aksesuarları göndererek bunları sizin satmanızı beklemektedir. Bu iş için özellikle internet kullanmanız sizin yararınıza olacaktır. İnternet üzerinden satış yapan yüzlerce sayfa bulunmaktadır ve siz de dilerseniz onlardan bir tanesi olabilirsiniz. Evde ek iş yapmanın en zevkli tarafı da kesinlikle bu durumdur. Açacağınız sosyal medya hesaplarından firmalar tarafından size gönderilen aksesuarları satarak oturduğunuz yerden gelirinizi sağlayabilirsiniz. Evde iş veren firmaların büyük çoğunluğu satış miktarını sizin isteğinize göre ayarlamakta ve gönderimleri de buna göre gerçekleştirmektedir.

Evlere ayakkabı işi verenler yalnızca firmalar değildir. Bu konuda ilk kategoride bahsettiğimiz kişiler bu konuda kendilerini geliştirip başka kişilere, satmaları için ürün satabilirler. Eğer bu konuda kendinizi geliştirirseniz siz de evde ek iş imkanları sağlayan kişilerden olabilirsiniz.

 • Not: Aşağıdan yorum yaparak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Facebook Sayfamız Açıldı. Facebook Sayfamızı Beğenerek Evde İş Fırsatlarından Haberdar Olabilirsiniz.

BU KONUYA BİR YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 1. Sibel Becerikli diyor ki:

  Evet 2 kişiyiz ve yıllardur ayakkabı dikiyoruz yardımcı olmanızı rica ederim. İzmir Çandarlı

 2. Nazlı turgut diyor ki:

  Mrb evde yapabileceğim çok acil işe ihtiyacım var bu konuda her ne olursa yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim çok tesekkür ederim şimdiden

 3. Esra Cicek diyor ki:

  Merhaba acil,ise ihtiyacim var universte 1.sinifim ilk senemden zor oluyor suslemeyi cok severim hayal gucum iyidir lutfen acil ise ihtiyacim var

 4. Şükran bıyıklı diyor ki:

  Esenler oturuyorum bos vaktim cok değerlendirmek istiyorum

 5. Tuğçe diyor ki:

  Evde ayakkabı işi istiyorum güngören de ikamet ediyorum daha önce kemer işi yaptim

 6. Müberra yılmaz diyor ki:

  İyi günler hanımlar konyada evinizde ayakkabı dikim işi için bayanlar aramaktayız.

  1. Rukiye Koyuncu diyor ki:

   Ben bu işi yapmak istiyorum kızım ve ben iki kişiyiz eşimde akşamları bize yardım eder.

 7. Kamuran kandemir diyor ki:

  Evde boş zamanlarımız değerlendirmek ve ek gelire olan ihtiyaçtan bu yolu seçtim.

 8. SERPİL KANIMTÜRK TEKİN diyor ki:

  İstanbul haznedarda kendi iş yerimde fason işi yapıyorum gurubum var el işçiliği olan ayakkabı dikim işi mesela babet boncuk işleme gibi vesaire temiz ve titiz çalışırız irtibat için 0507 429 76 80 nolu telefondan ulaşabilirsiniz

 9. Necva diyor ki:

  Mrb evde paketleme işi istiyorum çok acil işe ihtiyacım var ne olursa yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim çok tesekkür ederim

 10. Adem Şahin diyor ki:

  Evde ayakkabı dikimi ve benzeri işler yapılır,yeterli kadromuz mevcuttur istanbul/ eyüp