Evde Bez Peçete Katlama İşi Veren Firmalar

Evde Bez Peçete Katlama İşi Veren Firmalar

Evde Bez Peçete Katlama İşi Veren Firmalar

Gittikçe zorlaşan hayat şartları ve hanımlarımızın boş vakitlerini değerlendirme isteği doğrultusunda ortaya çıkan sektörlerden bir tanesi de evden ek gelir sağlama olmuştur. Bayanlara evde ek iş imkanı sağlayan bu sektörde kazanç sağlamak için birçok seçenek mevcut olmasına rağmen bunlardan en çok kazanç sağlayan işlerden birisi de evde bez peçete katlama işidir.

Peçete Katlama İşi

Bazı insanlar her şeyin kusursuz ve mükemmel olmasını isterler. Bu duruma evlerde yer alan peçeteler bile dahildir. Peki, bu durumun size para kazandıracağını hiç düşünmüş müydünüz? Düşünmediyseniz biz size bahsedelim. Evde bez peçete katlama işi oldukça zevkli ve eğlenceli bir iştir. Üstelik çok da kar edebileceğiniz hatta çalışıyorsanız bile evde ek iş olarak yapabileceğiniz bir iştir. Bazı düğünlerde, davetlerde, kokteyllerde verilen yemekler için masalarda süs ve görsellik amaçlı kullanılan bez peçeteleri süsleme ve şekil vermeniz istenmektedir.

Peçete süsleme ve katlama işlemleri için;

 • Kurdele
 • Pul
 • Sim
 • Düğme
 • Renkli boyalar gibi pek çok malzeme kullanabilirsiniz.

Peçete katlama işi yapabilirim diye düşünüyorsanız evde peçete katlama işi oldukça zevkli ve basit bir iş olmakla beraber güzel gelir elde edebileceğiniz bir ek gelir kapısıdır. Düğünlerde, davetlerde ve çeşitli kokteyl için peçeteler görsellik amacıyla önemli yer tutmaktadır. Görsellik ön planda olduğu için peçetelerin çeşitli şekillerde olması dikkat çekmektedir.

Evde peçete katlama işi yapmak istiyorum diyorsanız eve bez peçete işi gönderen firmaları internetten bulabilirsiniz. Piyasada çok sayıda evde bez peçete katlama işi veren firmalar bulunmaktadır. Evde iş veren firmalar size gerekli malzemeleri göndermektedir. Peçeteleri gönderecek olan firma size hangi şekli vereceğinizi bilgisini de gönderecektir firmanın verdiği talimatlara göre eğer eliniz becerikli ise bu işi çok rahatça yapabilirsiniz.

Evde peçete katlama işi nasıl yapılır biraz buna değinelim. Evde bez peçete katlama işi nasıl yapılır diye düşünüyorsanız dert etmeyin. Düğünlerde, davetlerde ya da kendi evlerimizin masalarında kullandığımız bez peçeteleri süslemek ve farklı şekiller oluşturarak masalarımıza hoş bir görüntü kazandırmayı amaçlayan bu iş, aynı zamanda keyifli vakit geçirerek bütçenize katkı sağlama imkanı sağlamaktadır. Sadece bu işe başlamadan önce bez peçete nasıl katlanır, önce bunu öğrenmelisiniz. Öğrendikten sonra rahat rahat bez peçete katlama işini yapabilirsiniz. Evde iş veren firmalar sizlere haftalık ve aylık olarak belirli bir ücret vermektedir. Evde ek iş verenfirmalar işi nasıl yapacağınızı size detaylı bir şekilde açıklayacak, gerekli katalogları vereceklerdir.

Peki, bu işi nereden ve nasıl temin edebiliriz diye düşünebilirsiniz. Az önce yukarıda da bahsettiğimiz gibi internet üzerinden evde ek iş imkanları sağlayan birçok firma mevcuttur.Bu şekilde hem boş zamanlarınızı değerlendirebilir hem de bütçenize ciddi anlamda katkı sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.

 • Not: Aşağıdan yorum yaparak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Facebook Sayfamız Açıldı. Facebook Sayfamızı Beğenerek Evde İş Fırsatlarından Haberdar Olabilirsiniz.

BU KONUYA BİR YORUM YAPIN

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

 1. Büşra unsur diyor ki:

  Evde iş için yardımcı olur musunuz

 2. Yüsra diyor ki:

  Evde işe ihtiyacım var yardımcı lourmusunuz bide kazancın nasıl ne kadar olacak ne kadar yapabilirsek o na göre mi getireceksiniz işi

 3. yesimvarici diyor ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim pecete katlama midellrrini biliyorum daha oncede yaptim

 4. Mehmet kucukbiyik diyor ki:

  Evde is yapabilirim

 5. Şebnem diyor ki:

  Allah rızası için yardimci olun işe ihtiyacîm var

 6. Tuğba Aydoğan diyor ki:

  Bu işi yapmak istiyorum mail adresimden bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Murat bulut diyor ki:

  Acil ihtiyacımız var dört arkadasiz yapabiliriz

 8. Nuket arslan diyor ki:

  Ben ankara kızılcahamamda oturuyorum. Bu işi yapabilirim .cokta ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim

 9. Tülay diyor ki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim İstanbul Arnavutköy de oturuyorum evde paketleme işi işitiyorum

 10. Cemre uzn diyor ki:

  İşe ihtiyacım var dönüş sağlar mısınız

 11. Nuran diyor ki:

  Evde pecete katlama isi ve camasir yikama isi yaparim

 12. Büşra Uras diyor ki:

  Evde iş yapabilirm

 13. esma KUL diyor ki:

  evde her türlü paketleme işi yapabilirim. Bolu Merkezde oturuyorum. ev hanımıyım.